מה המלכה מחפשת?

רבים פונים אליי ותוהים מה אני מחפשת.

התשובה שלי במילה אחת: פ-י-נ-ו-ק.

אנסה להעביר את זה ל-3 נושאים:

  • משרת
  • נהג
  • דילדו אנושי

קודם כל מי שלא מכיר אותי, שמי דורין, אני טרנסקסואלית (בשלבים ההתחלתיים עדיין, כך שמי שמצפה לראות מולו דוגמנית – טועה. אני עדיין לא נראית כך) ואני דומיננטית. אני אוהבת להיות דומיננטית בחיים וגם במיטה (אם כי במיטה לפעמים אני פאסיבית, שהצד השני גם יעשה קצת עבודה…). הנה משהו חשוב: אני לא מתאפרת כשאני פוגשת עבד. להתלבש נשי? בהחלט. להיות חלקה? כמובן, אבל להשקיע שעתיים איפור? בשביל עבד? למה מי מת? :)

מה אני מחפשת? כמו שציינתי מקודם, ואפרט:

משרת
אני אוהבת נקיון ואני אוהבת שמנקים עבורי, זה כולל שטיפה והדחת כלים (אם יש). זה כולל ליקוק עקבים ולעיתים סידור ארונות.

נהג
כן, לפעמים אני צריכה לצאת ואני מעדיפה שאם אני כבר יוצאת כאשה, אז שיהיה נהג שיקח אותי עם הרכב שלו לאן שאני חפצה, שימתין לי ושיחזיר אותי. זה לא קורה הרבה, אבל בכל זאת..

דילדו אנושי
מה לעשות, אני מאוד אוהבת סקס ודברים מיניים. ישנן מלכות שמפרידות לחלוטין את השליטה ממין. אני להיפך. יש לי חור ואני רוצה פינוק מקסימלי לחור שלי, ואני רוצה את העבד שלי כדילדו אנושי שאני אקבע אם הוא נכנס, כמה הוא נכנס ומתי. רימינג זה מעולה, אבל חדירה עוד יותר, ואגב – איברים של 20 ס"מ ומעלה – לא ממש מתאימים בשלב זה.

אני מאוד אוהבת למצוץ, אבל אני גם אוהבת להישען על הקיר, לעשן סיגריה ולתת לעבד להיכנס לי מתחת לחצאית (אם צריך) ושימצוץ לי את האיבר. אם הוא יהיה נחמד, אשמח לעשות זאת גם לו ואם הוא מעולה, הוא יזכה לקבל ממני פקודת "דילדו – כנס" :-)

מבחינת לבוש – אני מעדיפה נשיים וקרוסיות אבל אינני דוחה גברים, כל עוד הם רזים וחלקים!

הנה נקודות בונוס:

  • אני בפירוש מעדיפה דו, אחד שיקבל אותי גם בלבוש נשי וגם כשאני לא לבושה נשי.
  • ח-ל-ק – לא ביצים חלקות והשאר "יער"!!!
  • לא איברים ענקיים! יש לך 20+ ס"מ? נחמד, אבל אני מעוניינת לעבוד למחרת ולא ללכת כאילו יש לי כדורסל בין הרגליים!
  • ניידים – עדיפות לאלו שגרים בתל אביב או בסביבה
  • לא פאסיביים בסקס! מעדיפה אקטיבי או מתחלף מינית.
  • ו-100 נקודות בונוס – לנשיים – גברים נשיים שהם גם אקטיביים וגם חלקים וגם מתנהגים כך – אשמח למצוא כזה!

משהו לגבי השליטה שלי – היא לא שליטה כמו של הרבה שולטות/מלכות BDSM. אני לא מחפשת לפתוח גנון של עבדים שלא מבינים דברים בפעם הראשונה כמו שאינני מחפשת להתווכח עם עבד או שפחה. לא מעוניין? תודה ולהתראות. לא אעלב.

אם מדברים על תמיכה, אני תמיד שמחה לקבל כסף אבל זה לא תנאי, כבר קרו לי מקרים שהוצע לי הרבה כסף והאדם לא נראה לי ופשוט לא הייתי מוכנה לפגוש אותו. אני יודעת מה זה להיות שכיר/ה, אבל מצד שני אני אוהבת מתנות שלא עולות הרבה. איזה? תשאל ואענה. אז שוב – האם אני מקבלת עבדים בתשלום? לא. אם אתה רוצה לתת כסף לעומת זאת, אשמח לקבל :-)

לגבי לבוש של העבד כאשה: ז-נ-ו-ת-י.

האם אני ניידת? לא. ממוקמת? כן. היכן? דרום תל אביב (לא, לא היכן שעובדים זרים נמצאים). האם אני מקבלת כל היום? לא, אני עדיין צריכה לעבוד ובערב/לילה זה יכול להתאים או בסופ"ש.

כיצד ניתן ליצור איתי קשר מחוץ לכלוב? דרך הפייסבוק שלי כמובן (ציין שהגעת מהכלוב כי אני מתעלמת מאלו שאינם חברים שלי!!). השאר לי הודעה מי את/ה, מה אתה מחפש/ת. אל תצפה מיידית לטלפון או סקייפ או Whatsapp כי פשוט לא תקבל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Connect with Facebook

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

הבלוג של דורין