מה המלכה מחפשת?

רבים פונים אליי ותוהים מה אני מחפשת.

התשובה שלי במילה אחת: פ-י-נ-ו-ק.

אנסה להעביר את זה ל-3 נושאים:

  • משרת
  • נהג
  • דילדו אנושי

קודם כל מי שלא מכיר אותי, שמי דורין, אני טרנסקסואלית (בשלבים ההתחלתיים עדיין) ואני דומיננטית. אני אוהבת להיות דומיננטית בחיים וגם במיטה (אם כי במיטה לפעמים אני פאסיבית, שהצד השני גם יעשה קצת עבודה…). הנה משהו חשוב: אני לא מתאפרת כשאני פוגשת עבד. להתלבש נשי? בהחלט. להיות חלקה? כמובן, אבל להשקיע שעתיים איפור? בשביל עבד? למה מי מת? :)

מה אני מחפשת? כמו שציינתי מקודם, ואפרט:

משרת
אני אוהבת נקיון ואני אוהבת שמנקים עבורי, זה כולל שטיפה והדחת כלים (אם יש). זה כולל ליקוק עקבים ולעיתים סידור ארונות.

נהג
כן, לפעמים אני צריכה לצאת ואני מעדיפה שאם אני כבר יוצאת כאשה, אז שיהיה נהג שיקח אותי עם הרכב שלו לאן שאני חפצה, שימתין לי ושיחזיר אותי. זה לא קורה הרבה, אבל בכל זאת..

דילדו אנושי
מה לעשות, אני מאוד אוהבת סקס ודברים מיניים. ישנן מלכות שמפרידות לחלוטין את השליטה ממין. אני להיפך. יש לי חור ואני רוצה פינוק מקסימלי לחור שלי, ואני רוצה את העבד שלי כדילדו אנושי שאני אקבע אם הוא נכנס, כמה הוא נכנס ומתי. רימינג זה מעולה, אבל חדירה עוד יותר, ואגב – איברים של 20 ס"מ ומעלה – לא ממש מתאימים בשלב זה.

אני מאוד אוהבת למצוץ, אבל אני גם אוהבת להישען על הקיר, לעשן סיגריה ולתת לעבד להיכנס לי מתחת לחצאית (אם צריך) ושימצוץ לי את האיבר. אם הוא יהיה נחמד, אשמח לעשות זאת גם לו.

מבחינת לבוש – אני מעדיפה נשיים וקרוסיות אבל אינני דוחה גברים, כל עוד הם רזים וחלקים!

משהו לגבי השליטה שלי – היא לא שליטה כמו של הרבה שולטות/מלכות BDSM. אני לא מחפשת לפתוח גנון של עבדים שלא מבינים דברים בפעם הראשונה כמו שאינני מחפשת להתווכח עם עבד או שפחה. לא מעוניין? תודה ולהתראות. לא אעלב.

אם מדברים על תמיכה, אני תמיד שמחה לקבל כסף אבל זה לא תנאי, כבר קרו לי מקרים שהוצע לי הרבה כסף והאדם לא נראה לי ופשוט לא הייתי מוכנה לפגוש אותו. אני יודעת מה זה להיות שכיר/ה, אבל מצד שני אני אוהבת מתנות שלא עולות הרבה. איזה? תשאל ואענה. אז שוב – האם אני מקבלת עבדים בתשלום? לא. אם אתה רוצה לתת כסף לעומת זאת, אשמח לקבל :-)

לגבי לבוש של העבד כאשה: ז-נ-ו-ת-י.

האם אני ניידת? לא. ממוקמת? כן. היכן? דרום תל אביב (לא, לא היכן שעובדים זרים נמצאים). האם אני מקבלת כל היום? לא, אני עדיין צריכה לעבוד ובערב/לילה זה יכול להתאים או בסופ"ש.

כיצד ניתן ליצור איתי קשר מחוץ לכלוב? דרך הפייסבוק שלי כמובן. השאר לי הודעה מי את/ה, מה אתה מחפש/ת. אל תצפה מיידית לטלפון או סקייפ כי פשוט לא תקבל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Connect with Facebook

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

הבלוג של דורין