מה המלכה מחפשת?

עדכון: לאחרונה אני מקבלת בקשות לפניות מכל מיני סטרייטים וכאלו שאינם בקטע של להתלבש או שהם בקטע של סקס. הזמן שלי יקר! רוצה להיפגש? תהפוך את זה שזה ישתלם עבורי. אני אוהבת מתנות וניירות עם מספרים צבעוניים והמבין יבין :-)

מהרגע הראשון שפתחתי את הכרטיס שלי בפייסבוק, אני נשאלת שאלות רבות (שכמובן חוזרות על עצמן). על חלקן עניתי כאן ב"שאלות תשובות" (שרבים/ות לא טורחים/ות לקרוא), ואני רוצה הפעם לכתוב קצת יותר על השליטה שלי.

אז קודם כל מה אני לא: אני לא המלכה שקושרת את השפחה עם שלשלאות מהתקרה או על איזה צלב/ווים. אין ולא יהיה לי מלאי מרשים של שוטים להצליף בשפחות, כי זה פשוט .. משעמם, לא מעניין אותי. אני בהחלט מכבדת מלכות שזה מתאים להן, כמו שמתאים להן להחדיר מחטים, סיכות ודברים אחרים לגופה של השפחה, אבל זה לא מתאים לי.

תסתכלו על התמונה משמאל. התמונה הזו די מגדירה אותי. אני מלכה שונה וכל הדברים שכל מיני מלכות אחרות משתמשות בהם כמו אביזרי עינוי, עבדים סוררים, וסשנים מזדמנים הם בעיניי כמו העשן שיוצא מהשפתיים – זה רק עשן שיוצא ומתפוגג ולא מעניין אף אחד.

מה שאני מחפשת זה עבדים שמחפשים לתת לאשה שבהם דרור והם מוכנים להשקיע כספים בכך. בין אם זה לרכוש ביגוד נשי לעבד (וגם למלכה) ובין אם זה לפנק את המלכה (עוד פרטים בדף שלי של המלכה).

אינני מחפשת לחנך עבדים סוררים כאילו הייתי גננת. אני מעדיפה להשקיע את זמן הפגישה כדי להיכנס עמוק עמוק לתוך ראש העבד ולשלוט משם. כאב פיזי הוא כאב חולף (ובעייתי אם העבד נשוי או בקשר או מחפש דיסקרטיות, ואני מאוד דיסקרטית!). כאב רגשי לעומת זאת, לא חולף מהר, לפעמים הוא מחזיק שנים רבות.

בשיטתי, גם כשהעבד אינו נמצא פיזית ליידי, הוא ירגיש אותי, גם כשהוא נכנס למיטה לישון, הוא יחלום עליי וכשהוא יהיה בחו"ל הוא יזכור את המלכה ואת דרישותיה.

מה העבד שלי צריך להיות? בוגר, חכם, מסור ומממן טוב ולארג'. מה שאני נותנת זו את ההרגשה האולטימטיבית שהעבד אולי חלם עליה, ועתה הוא ירגיש זאת. לא במכה אחת, בשלבים, אבל זה שווה את זה.

ולכן צעירים, קמצנים, או אלו שמחפשים שהמלכה תזיין אותם (עם זין טבעי או סטראפון) או אלו שמחפשים סשן זמני, אלו שמחפשים להיות ילדים ורוצים חינוך ועונשים כמו ילדים קטנים, אלו שמחפשים במקום לשלם ולממן להיות משרתים ונהגים — מקומם אינו איתי. יש מלכות אחרות שישמחו לקבל אתכם.

שלכם באהבה

סי-די

Reply

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Connect with Facebook

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>